Konut Projeleri Neden Daha Avantajlı?

Şehir yaşamının karmaşası zaman zaman hepimizi yoruyor olsa da vazgeçmiyor oluşumuzun elbette sebepleri var. Bu sebeplerden en önemlileri; konfor, ihtiyaçlarımıza her an ulaşabiliyor oluşumuz, sosyal çevre ve kolay ulaşım imkanları desek yanılmış olmayız. Peki, hem bizi şehre bağlayan bu imkanlara sahip olup hem de şehrin negativitesinden, stresli ve karmaşık yapısından kurtulmamız mümkün mü sorusunun cevabını aramaya başladığımızda karşımıza konut projeleri çıkıyor.

 

Emlak projeleri hem yatırım hem barınma için tercih ediliyor

Konut projelerinden ev almak kısa bir süre öncesine kadar yalnızca kar amaçlı yapılan bir yatırım iken, günümüzde bizlere sunduğu pek çok imkan ile barınma ihtiyacını karşılamaya yönelik bir tercih haline geldi. Dolayısıyla biz de projeden ev almanın avantajlarını sizler için derlemeye çalıştık.

Sağlam yapılar, güvenli hayatlar

Depreme dayanıklılık, özellikle son dönemde ev satın alacaklar için aranan kriterlerin başında geliyor. Emlak projeleri bu anlamda güvenilirliğiyle öne çıkıyor. Güvenilirlik demişken, emlak projelerinin sağladığı asıl güvenlik imkanları da göz ardı edilemez elbette. Emlak projesi tercih ederek, kentleşmeye bağlı olarak artan suç oranlarına karşı da önlem almış olursunuz. Korunaklı alanlar ve özel güvenlik görevlilerine ek olarak, ev içinde bulunacak elektronik sistemler güvenliği bir bütün olarak sağlar.

Hem maddi hem de sosyal avantajlar

Son dönemlerde ev fiyatlarındaki artış oranları da sizi konut projelerine yönlendirebilecek sebeplerden bir tanesi. İstediğiniz kat ve daireyi alabiliyor oluşunuz, evin yaşanabilir hale geldiği an prim yapıyor oluşu, projeyi yürüten firmanın anlaşmaları sonucu cazip kredi imkanları ve birazdan bahsedeceğimiz sosyal imkanlar bir arada olup, bir de fiyatlar diğer konutlara göre daha uygun olunca tadından yenmeyecek bir fırsat çıkıyor karşımıza.

Gün içinde nefes alabileceğiniz alanlar

Yaşam alanınızda size hitap edecek farklı konseptte birçok mekânın bulunması, sizi hem sosyalleştirecek hem de zamanınızı daha verimli geçirmenizi sağlayacaktır.

Basketbol sahaları, havuzlar, açık havada doğa ile iç içe vakit geçirilebilecek alanlar, oyun alanları, parklar gibi birçok avantaj sizin için olduğu kadar çocuklarınızın da gelişirken sosyal, keyifli ve negatiflikten uzak olmalarını sağlayacaktır.

Projeden ev alma imkanlarının tümünü size 9 farklı tematik meydan ile sunacak olan ve Yaşamkent’te 75 dönümlük arazi üzerine inşa edilen Park Mozaik aynı zamanda, Ankara’nın ilk Çevre Dostu Yeşil Bina Sertifikası’na sahip konut projesi.